Założ u nas KONTO!!! PROMOCJA WYSOKIEJ KLASY OLEJÓW SYNTETYCZNYCH MARKI TOTAL - TERAZ 5L OLEJU W CENIE 4L ! ZAMÓW CO NAJMNIEJ 4L OLEJU + FILTR, A OTRZYMASZ POKROWIEC GRATIS SPRAWDŹ PROMOCYJNE CENY PRODUKTÓW CASTROL EDGE ! BELGIA, TO NIE TYLKO CZEKOLADKI - WYPRÓBUJ REWELACYJNE OLEJE SILNIKOWE PROSTO Z BELGII ORYGINALNE CZĘŚCI DLA TWOJEGO FORDA

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zakupów Klienta realizowanych w naszym sklepie jest dla nas najwyższą wartością. Na każdym etapie transakcji jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznej bądź mailowej. Zamówienia złożone przez Państwa są przez nas weryfikowane pod kątem ich prawidłowości. Na każdym etapie zamówienia, są Państwo informowani o jego statusie.
Paczki wysyłane są do Państwa za pośrednictwem profesjonalnej firmy kurierskiej GLS (www.gls-group.eu), a każda paczka jest ubezpieczona i zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe zdekompletowanie. Do każdej paczki dołączany jest dokument sprzedaży, który stanowi oficjalną formę sprzedaży produktu oraz podstawę reklamacji.


Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt: biuro[at]al-cor.pl

 

Kontakt ze sklepem:


Dział Handlowy

sklep[at]olejedosilnikow.pl


Dział Marketingu

marketing[at]olejedosilnikow.pl


Telefon

(22) 654 89 91, (+48) 784 974 298