Założ u nas KONTO!!! PROMOCJA WYSOKIEJ KLASY OLEJÓW SYNTETYCZNYCH MARKI TOTAL - TERAZ 5L OLEJU W CENIE 4L ! ZAMÓW CO NAJMNIEJ 4L OLEJU + FILTR, A OTRZYMASZ POKROWIEC GRATIS SPRAWDŹ PROMOCYJNE CENY PRODUKTÓW CASTROL EDGE ! BELGIA, TO NIE TYLKO CZEKOLADKI - WYPRÓBUJ REWELACYJNE OLEJE SILNIKOWE PROSTO Z BELGII ORYGINALNE CZĘŚCI DLA TWOJEGO FORDA

Regulamin sklepu
1. Właścicielem Sklepu Internetowego OlejeDoSilnikow.pl, działającego pod adresem www.OlejeDoSilnikow.pl jest firma ALCOR Aleksander Ładosz ul. Strzykulska 8, 05-850 Ożarów Mazowiecki, NIP: 521-117-11-32

2. Sklep dokonuje sprzedaży dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, wyłącznie na podstawie zamówienia przesłanego drogą elektroniczną (internet).

3. Kupujący wraz z towarem otrzymuje dokument zakupu, zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu.

4. Zamówienia może dokonać Kupujący, który podał wymagane przez system informacje.

5. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej.

6. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

7. Realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po otrzymaniu płatności (dla zamówień których płatność jest przedpłatą).

8. Akceptujemy formy płatności: pobranie, przedpłata na rachunek, płatność przy odbiorze osobistym (gotówkowo).

9. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Cena towaru nie zawiera kosztów przesyłki. Cennik opłat spedycyjnych jest zamieszczony w dziale DOSTAWA. Podane ceny są cenami brutto i dotyczą paczki nie przekraczającej wagi 30kg. Standardowo wysyłamy paczki w obrębie Rzeczpospolitej Polskiej – w przypadku potrzeby wysyłki za granicę prosimy o kontakt z sklep@al-cor.pl w celu ustalenia kosztów i terminów.

10. Kupujący może anulować zamówienie drogą elektroniczną na adres sklep@OlejeDoSilnikow.pl lub telefonicznie zgodnie z danymi kontaktowymi sklepu. Przy anulowaniu zamówienia e-mailem potrzebna dla celów dowodowych jest forma nadania (żądanie potwierdzenia przeczytania wiadomości przez odbiorcę oraz nadanie wysokiego priorytetu wiadomości).
Kupujący nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane do niego.

11. Opis towaru znajdujący się w sklepie oparty jest o dane techniczne producenta lub oficjalnego dystrybutora.

12. Niniejszy Regulamin dotyczy sprzedaży tylko na terenie Polski.

13. Ceny towarów oferowanych przez sklep podane są w złotych polskich (PLN) brutto.

14. Sklep OlejeDoSilnikow.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień złożonych na nieprawidłowo wypełnionym formularzu, wzbudzających wątpliwości osoby przyjmującej zamówienie lub takich, których nie uda się potwierdzić oraz zamówień składanych przez Kupujących, którzy nie przestrzegają zasad niniejszego regulaminu.

15. W przypadku zamówień nie zrealizowanych z winy Kupującego, a w szczególności w przypadku nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia, podania błędnego adresu sklep internetowy OlejeDoSilnikow.pl zastrzega sobie prawo obciążenia Kupującego kosztami transportu zamówienia.

16.Sklep OlejeDoSilnikow.pl będzie używał udostępnionych przez Kupujących adresów i innych danych tylko do własnych celów zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

17. Dokument sprzedaży wystawiony będzie z datą (co do miesiąca), w której płatność została zaksięgowana na koncie firmowym.

18. Towar wysyłany i dostarczany jest tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku.

19. Do czasu dostawy nie wlicza się dni wolnych od pracy, jak również dni, w których firma kurierska nie świadczy usług przewozowych.

20. Zdjęcia produktów zamieszczonych w sklepie internetowym mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.

21. Ilość oferowanych produktów jest zmienna i podlega stałej aktualizacji.

22. Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią odpowiednio własność ich właścicieli i wymienione są jedynie w celu jednoznacznej identyfikacji produktów.

23. Zdjęcia produktów opatrzone znakiem wodnym, są własnością firmy ALCOR Business Partner Sp. z o.o.

24. Kupujący produkt w sklepie ma obowiązek zweryfikowania kupowanego produktu z autoryzowanym przedstawicielem producenta auta pod kątem zaleceń oraz kompatybilności jego użycia.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego Kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 27.02.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (Dz. U. Nr 141 poz. 176, ze zm.), ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodzę za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 poz. 271, ze zm.)